Bohaterowie

                        https://lh3.googleusercontent.com/-hdK9qlboero/VnHMA9IT2FI/AAAAAAAAGbs/UM1Ud9r7nwo/s1600/rossa1.jpg 


Julia "Julek" Kłos *25 lat* - instruktorka eskorty dziecięcej i statystyk PGE Skry Bełchatów. Studiuje zaocznie Ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. Jest kuzynką Karola Kłosa. Ma 9 letnią córkę Matyldę, której mówi, ze jest jej siostrą. Jej życie zmienia się o 180 stopni. Czy prawda o Matyldzie się wyda? 
"Każda chwila jest dobra by zmienić swoje życie"

http://lh3.googleusercontent.com/-OJFhuMw2GSY/VnHYw6eGluI/AAAAAAAAGcA/dfJLL9BGEcc/s1600/tumblr_mtssmf1ymA1r87d8yo6_250.jpg 

Facundo Conte *27 lat* - siatkarz PGE Skry Bełchatów oraz reprezentacji Argentyny. Jego przyjacielem jest Nico Uriarte oraz Karol Kłos. Nie spodziewał się, że jeszcze kiedyś się zakocha po nie udanym związku z Emmy pochodzącej z Argentyny. Świetnie rozumie po polsku, lecz na co dzień posługuje się angielskim a w nerwach hiszpańskim. Jego życie zmieni się gdy los postawi na jego drodze Julię.
" Jeśli chcesz odejść, chce byś wiedziała, że to w porządku"


 

Matylda Kłos *9 lat*
Córka Julki. Myśli, że Julia jest jej siostrą co powtarza cała rodzina. Została urodzona przez Julkę w wieku 16 lat. Najlepiej dogaduje sie z Karolem. Jaką skrywa tajemnicę w sobie?  Czy jej pojawienie się zmieni cokolwiek w życiu Julki i Conte?  
"Przecież każdy popełnia błędy, ale nie takie jak Ty" 


Karol Kłos *26 lat* - siatkarz PGE Skry Bełchatów oraz reprezentacji Polski. Jest kuzynem Julki i wujkiem Matyldy. Jego narzeczoną jest Ola - przyjaciółka Julki. Zna całą prawdę na temat swojej kuzynki i wydarzeń z przeszłości. 
"Liczy się teraz i tu, do utraty tchu"

 
Piotr&Martyna Kłos *45 lat* - Rodzice Julki. Prawni opiekunowie Matyldy. 
Piotr - prokurator do spraw nieletnich
Martyna - Nauczycielka Historii i WOSu w liceum ogólnokształcącym.
Sa szczęśliwym małżeństwem zamieszkującym w Łodzi. Siostrzeniec Piotra, Karol doskonale dogaduje się z Matyldą. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz